ترامپ می خواست ایوانکا معاونش باشد

به گزارش آسمان تو، در یک کتاب جدید فاش شده که دونالد ترامپ چندین بار در سال 2016 پیشنهاد نموده بود دختر بزرگش ایوانکا ترامپ نامزد معاونتش در ریاست جمهوری باشد.

ترامپ می خواست ایوانکا معاونش باشد

براساس گزارش واشنگتن پست، ریک گیتس، معاون سابق رئیس کمپین ریاست جمهوری 2016 دونالد ترامپ در کتاب جدیدی تحت عنوان بازی شرورانه: داستان یکی از خودی ها درباره اینکه چطور ترامپ پیروز شد، مولر کم آورد و آمریکا بازنده شد به توضیح یک سری گفت وگوهایی که رئیس جمهوری با دستیارانش در ژوئن 2016 درباره انتخاب نامزد معاونتش برای انتخابات بعد پیروزی در رقابت مقدماتی حزب جمهوری خواه داشته پرداخته است.

طبق گفته گیتس، ترامپ یک بار در نشستی به کارمندان کمپینش درباره فرآیند جستجو برای انتخاب نامزد معاونت خود گفت: من فکر می کنم این نامزد باید ایوانکا باشد. ایوانکا به عنوان نامزد معاونت ریاست جمهوری من چطور است؟ او زرنگ، باهوش و زیباست و مردم عاشقش خواهند شد!

کاخ سفید به درخواست پایگاه هیل برای اظهارنظر درباره این گزارش در مورد آنالیز ایوانکا ترامپ به عنوان نامزد معاونت ریاست جمهوری از سوی پدرش پاسخ نداد. ایوانکا ترامپ هم اکنون یک کارمند کاخ سفید است و در کتاب گیتس گفته شده که او در گفت وگوها با پدرش پیشنهاد نامزد شدنش برای معاونت رئیس جمهوری را رد نموده است.

به گزارش پایگاه هیل، این کتاب که قرار است ماه آینده میلادی به طور رسمی به بازار عرضه گردد جدیدترین کتاب از سوی یک دستیار سابق رئیس جمهور است که از دیدگاهی به شدت انتقادی به دور اول ریاست جمهوری ترامپ نگاشته شده است. زمان انتشار رسمی این کتاب تنها چند هفته قبل از انتخابات است.

چندی پیش باب وودوارد، یک خبرنگار سرشناس واشنگتن پست کتاب افشاگرانه ای تحت عنوان خشم را درباره ریاست جمهوری ترامپ نوشت که اوایل سپتامبر منتشر شده و با افشاگری هایش کاخ سفید را تکان داد.

گیتس که در فوریه 2018 به دادگاه از بابت اتهامات دسیسه چینی و دروغگویی به بازرسان اقرار به گناهکاری کرد، در مصاحبه ای به واشنگتن پست گفت، اگر ترامپ او را عفو کند این عفو را می پذیرد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1395

به "ترامپ می خواست ایوانکا معاونش باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ می خواست ایوانکا معاونش باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید