اجرای طرح جمع آوری آب های سطحی مهم ترین مطالبه مردم محلات کلاچای

به گزارش آسمان تو، ابراهیم اثنی عشری در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح جمع آوری آب های سطحی در محله گیل کلایه شهر کلاچای به طول 600 متر، اظهارکرد: در صورت مساعد بودن شرایط جوی ضلع غربی این پروژه طی 15 روز آینده به مرحله بهره برداری می رسد.

اجرای طرح جمع آوری آب های سطحی مهم ترین مطالبه مردم محلات کلاچای

وی اضافه نمود: برای اجرای این طرح 2 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده که از محل منابع داخلی و استانی تأمین و سرمایه گذاری می گردد.

شهردار کلاچای در ادامه با اشاره به اجرای طرح های دیگر در این منطقه با اتمام این پروژه، گفت: بعد از سرانجام این پروژه طرح های دیگری همچون جدول گذاری، پیاده روسازی و سایر موارد در این محله اجرا می گردد.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح یکی از مطالبات مهم مردم این محله بوده است، اعلام کرد: پاسخ به مطالبات مردمی مهم ترین اولویت شهرداری کلاچای و شورای این شهر است. کوشش شده تا حد توان به این خواسته ها و مطالبات پاسخ داده گردد.

اثنی عشری پروژه در ادامه توضیح داد: جمع آوری و راهنمایی آب های سطحی قبل از این در محلات گزافرود و نوده شهر کلاچای نیز اجرایی شده و آماده بهره برداری است.

وی جلوگیری از وقوع سیلاب، تسریع و تسهیل در راهنمایی آب های سطحی به سمت رودخانه ها را از مهم ترین مزیت های اجرای پروژه بیان کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 188

به "اجرای طرح جمع آوری آب های سطحی مهم ترین مطالبه مردم محلات کلاچای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح جمع آوری آب های سطحی مهم ترین مطالبه مردم محلات کلاچای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید