پیش بینی رئیس اطلاعات روسیه درباره وخامت اوضاع در افغانستان

به گزارش آسمان تو، رئیس اطلاعات خارجی روسیه گفته است، درگیری های داخلی در افغانستان به زودی بدتر هم می گردد.

پیش بینی رئیس اطلاعات روسیه درباره وخامت اوضاع در افغانستان

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

سرگئی ناریشکین، رئیس سرویس اطلاعات خارجی روسیه گفت، به آنچه در افغانستان اکنون اتفاق می افتد نگاهی بیندازید. متاسفانه اوضاع در این کشور رو به وخامت است و این مساله می تواند به درگیری های داخلی در افغانستان بیانجامد.

وی اضافه کرد: ما می توانیم پیش بینی کنیم که این درگیری ها در آینده ای نزدیک شدت بیشتری خواهد داشت. درگیری ها در افغانستان همزمان با شکست عملیات آمریکا موسوم به حمایت قاطع و سرانجام حضور نیروهای خارجی در افغانستان بدتر هم خواهد شد.

رئیس سرویس اطلاعات خارجی روسیه در ادامه گفت: به زودی نیروهای خارجی از افغانستان خارج خواهند شد و ما پیش بینی می کنیم که اوضاع در افغانستان بدتر و وخیم تر گردد. ما باید برای چنین مساله ای آماده باشیم.

14 آوریل امسال میلادی جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا بیان کرد که میخواهد تا خروج نیروها از افغانستان را در مه شروع کند و این فرایند تا 11 سپتامبر امسال میلادی سرانجام می یابد.

در گزارش هیات نظارت سازمان ملل آمده است که نیروهای آمریکایی در حالی افغانستان را ترک می نمایند که شدت خشونت ها در این کشور به بالاترین حد خود در دو دهه گذشته رسیده است.ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 1 تیر 1400 بروزرسانی: 1 تیر 1400 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1832

به "پیش بینی رئیس اطلاعات روسیه درباره وخامت اوضاع در افغانستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی رئیس اطلاعات روسیه درباره وخامت اوضاع در افغانستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید