وکیل ترامپ: هر کس سلامت انتخابات را تایید کند به دار آویخته گردد!

به گزارش آسمان تو، جوزف دی ژنووا، وکیل ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای ادعا های رئیس خود در مورد سلامت انتخابات ریاست جمهوری 2020 این کشور را تکرار کرد.

وکیل ترامپ: هر کس سلامت انتخابات را تایید کند به دار آویخته گردد!

به گزارش هافینگتون پست، دی ژنووا با اشاره به اظهارات کریس کربس، مدیر اخراجی امنیت سایبری که سلامت انتخابات را تأیید نموده بود گفت: هر کسی که فکر کند این انتخابات سالم بوده، مثل کربسِ احمق، مدیر امنیت سایبری، باید به دار آویخته گردد و سحرگاهان به بیرون آورده گردد و به او شلیک گردد. این مرد یک ابله درجه یک است.

کریس کربس که مدیر سابق زیرساخت و فضای سایبری وزارت امنیت داخلی آمریکا بود به دلیل گزارشی که درباره امنیت و سلامت انتخابات 202 آمریکا ارائه داده بود به دست دونالد ترامپ اوایل این ماه اخراج شد.

کربس در مصاحبه ای با شبکه سی بی اس اظهارات ستاد انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا درباره مداخله خارجی در دستگاه های رأی گیری آمریکا و جدول بندی آرا در کشور های خارجی را بی اساس خواند.

این در حالی است که پیشتر رودی جولیانی، وکیل شخصی رئیس جمهور آمریکا مدعی شد متحدان دولت ونزوئلا و جورج سوروس میلیاردر آمریکایی در تقلب های انتخاباتی دست داشته اند.

جولیانی در نشستی خبری مدعی شد، شرکت های دومینیون و اسمارت مَتیک که در سیستم های الکترونیک انتخاباتی تخصص دارند، در تقلب به نفع جو بایدن، رقیب دموکرات ترامپ دست داشته اند.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز سوم نوامبر برگزار گردید. برآورد رسانه ها حاکی است جو بایدن با 306 رأی الکترال به عنوان رئیس جمهور بعدی آمریکا انتخاب شده است. ترامپ 232 رأی الکترال به دست آورد. ترامپ از پذیرش نتیجه انتخابات خودداری نموده و شکایت هایی را درباره تقلب در فرایند رأی گیری در چند ایالت کلیدی بیان کرد. بیشتر این شکایت ها رد شده اند.

تا به امروز نتایج انتخابات در ایالت های داکوتای شمالی، اوکلاهما، کارولینای جنوبی، داکوتای جنوبی، یوتاه، ورمونت، ویرجینیا و وایومینگ مورد تایید قرار گرفته و نتیجه بقیه ایالت ها نیز منتظر تایید است.

منبع: فرارو
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1529

به "وکیل ترامپ: هر کس سلامت انتخابات را تایید کند به دار آویخته گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وکیل ترامپ: هر کس سلامت انتخابات را تایید کند به دار آویخته گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید