واکنش فدراسیون فوتبال به حضور ویلموتس با بادیگارد در تهران

به گزارش آسمان تو، قرارداد فدراسیون فوتبال ایران با مارک ویلموتس در شرایطی به امضا رسید که رسانه های بلژیکی هر روز زوایای جدیدی از این قرارداد را منتشر می نمایند.

واکنش فدراسیون فوتبال به حضور ویلموتس با بادیگارد در تهران

در شرایطی که مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال اعلام نموده بود ویلموتس با خودش دو دستیار به ایران می آورد اما تا الان و طبق خبرهای منتشر شده در رسانه های بلژیک، ویلموتس چهار دستیار خارجی خواهد داشت.

نکته عجیب دیگر حضور سرژ بورلی بادیگارد ویلموتس در تهران است. در شرایطی که این فرد در جلسه سرمربی تیم ملی و دستیارانش هم در تهران حضور داشت و فدراسیون فوتبال حرفی از آن به میان نیاورده بود، شب گذشته یک سایت بلژیکی از ماهیت بورلی رونمایی کرد.

فدراسیون فوتبال خواسته یا ناخواسته در اعلام شرایط قرارداد ویلموتس و افرادی که وی را در تیم ملی ایران همراهی می نمایند، شفاف سازی نمی کند.

آسمان تو برای پیگیری این موضوعات با ابراهیم شکوری سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال تماس گرفت. شکوری ابتدا اعلام نمود که هر صحبتی در این زمینه در تمرین تیم ملی صورت می گیرد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا فدراسیون فوتبال درباره مسائل مرتبط با تیم ملی شفاف سازی نمی کند، گفت: مگر چه اتفاقی افتاده است؟

شکوری درباره حضور محافظ ویلموتس در تهران و تعداد دستیاران خارجی وی گفت: لطفاً با روابط عمومی فدراسیون هماهنگ کنید. در جلسه بعدازظهر امروز تیم ملی در این خصوص صحبت می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 281

به "واکنش فدراسیون فوتبال به حضور ویلموتس با بادیگارد در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فدراسیون فوتبال به حضور ویلموتس با بادیگارد در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید