هشدار رئیس قدیم به سرپرست جدید کمیته فوتسال!

به گزارش آسمان تو، رئیس سابق کمیته فوتسال می گوید انتخاب داود پرهیزگار به عنوان سرپرست کمیته فوتسال، نتیجه ای جز آسیب ندارد.

هشدار رئیس قدیم به سرپرست جدید کمیته فوتسال!

به گزارش آسمان تو، هفته پیش به دنبال استعفای علی کفاشیان از ریاست کمیته فوتسال، داود پرهیزگار از سوی تاج به عنوان سرپرست این کمیته انتخاب شد؛ انتخابی که با هجمه و نقدها فوتسالی ها روبرو شد و حتی اعضای هیات رئیسه تهدید به کناره گیری دسته جمعی کردند.

صادق درودگر، رئیس سابق کمیته فوتسال در گفت وگو با آسمان تو، درباره این انتخاب بیان نمود: اگر به من می گفتند که آیا داود پرهیزگار توانایی دبیرکلی فدراسیون فوتبال یا سازمان لیگ را دارد، پاسخم مثبت بود چرا که او سابقه اجرایی خوبی در فدراسیون فوتبال دارد اما ماجرای فوتسال متفاوت است و این رشته درحال حاضر با وضعیت خوبی روبرو نیست. قطعا اگر داود پرهیزگار در کمیته فوتسال بماند، با آسیب روبرو خواهد شد.

او اضافه نمود: این انتخاب یک ریسک بزرگ برای پرهیزگار و فوتسال است. کار او در کمیته فوتسال سخت خواهد بود. من پرهیزگار را می شناسم و می دانم که زحمات بسیاری در بخش های مختلف فوتبال کشیده اما مسئولیت های اداری داشته است. او پسر بسیار خوبی است و تنها می توانم بگویم کارش سخت است. او به تازگی وارد فوتسال شده و حضور در کمیته فوتسال، برایش چیزی جز آسیب ندارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 179

به "هشدار رئیس قدیم به سرپرست جدید کمیته فوتسال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار رئیس قدیم به سرپرست جدید کمیته فوتسال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید