مهاجم استقلال در آستانه جدایی!

به گزارش آسمان تو، ایلنا نوشت: مهاجم جوان تیم استقلال تهران درباره غیبت در تمرین امروز این تیم و تبادل نظر با محمود فکری صحبت کرد.

مهاجم استقلال در آستانه جدایی!

سجاد آقایی درباره عدم حضور در تمرین امروز استقلال و کامنت زیر صفحه رسمی باشگاه گفت: من دیشب تا دیروقت بیدار بودم و پیگیری کردم تا در گروه بازیکنان زمان تمرین را اعلام نمایند، چون هر شب اعلام می کردند. همان موقع هم به یکسری از بازیکنان زنگ زدم و پیگیر بودم، اما خبری نشد و به آن ها هم نگفته بودند.

او ادامه داد: امروز متوجه شدم که تمرین بوده و به من نگفتند! ظاهراً به تک تک بازیکنان زنگ زدند و به من زنگ نزدند! نمی دانم که دلیلش چه بود، ولی با این شرایط دیگر من در استقلال نمی مانم و جدا می شوم.

مهاجم استقلال اضافه نمود: پیشنهاد دارم و نمی خواهم که در استقلال بمانم. من با سرمربی تیم صحبت کردم و گفتم که می خواهم جدا شوم. ایشان به من گفتند که وقتی به یک تیم دیگر بروم، خوب کار می کنم و به ایشان حجمه وارد می گردد که چرا از آقایی استفاده نکردی! من هم به ایشان گفتم که اگر اینطور است پس در همین جا بمانم و بهترین عملکردم را برای تیم بگذارم.

آقایی درباره مکالمه با محمود فکری گفت: سرمربی در این خصوص به من گفت که در تیم مهاجم زیاد وجود دارد و نمی تواند از من استفاده کند. این صحبت ها برای دیروز بود و فکر کنم به همین خاطر بود که در تمرین امروز حضور نداشتم.

منبع: فرارو
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1663

به "مهاجم استقلال در آستانه جدایی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجم استقلال در آستانه جدایی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید