مدیرانی که در پرسپولیس اشتباه کردند باید محاکمه شوند

به گزارش آسمان تو، یک پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می گوید مدیران این باشگاه باید در اتخاذ تصمیم های خود دقت لازم را داشته باشند.

مدیرانی که در پرسپولیس اشتباه کردند باید محاکمه شوند

فرشاد پیوس در گفت وگو با آسمان تو، درباره مسائل مالی پرسپولیس اظهار کرد: متاسفانه سال هاست که باشگاه با مسائل مالی رو به رو است و همین مساله باعث شده بدهی های سنگینی ایجاد شود. در خبرها شنیده ام پرسپولیس 190 میلیارد تومان بدهی دارد. برای من به عنوان پیشکسوت باشگاه این سوال پیش می آید این بدهی ها را چه کسانی ایجاد کردند ما که هر مدیری را دیدم دائما از پرداخت بدهی ها صحبت می کرد پس چه کسی این حجم از بدهی را ایجاد کرده است؟

او اضافه نمود: این روزها پرسپولیس درگیر بدهی به برانکو و دستیارانش است. واقعا این موضوع ما را نگران کرده است. من امیدوارم مدیران باشگاه راهکاری بیندیشند که هر چه زودتر این طلب پرداخت شود. طی روزهای گذشته شنیدم پرسپولیس با کارگزارش قرارداد جدید به امضا رسانده است. من امیدوارم این قرارداد منافع خوبی برای باشگاه داشته باشد اما به مدیران باشگاه توصیه می کنم دقت لازم را در تصمیم گیری ها خود داشته باشند. این باشگاه میلیون ها هوادار دارد و باید وقتی تصمیمی اتخاذ می شود به تبعات آن هم فکر بشود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در ادامه با بیان این که مدیرانی که به پرسپولیس ضربه زدند باید محاکمه شوند گفت: کسانی که به این باشگاه آمدند و برای خود محبوبیت و معروفیت خریدند و با تصمیم های اشتباه شان پرسپولیس را به این روز انداختند باید محاکمه شوند. چرا وزارت ورزش اجازه می دهد هر مدیری به راحتی بیاید و خود را محبوب و معروف کند و بعد برود و تبعات تصمیماتی که گرفته است هم بر دوش باشگاه بماند. من به عنوان پیشکسوت نگران این مساله هستم همان طور که گفتم از قرارداد جدید باشگاه و کارگزارش اطلاعی ندارم اما امیدوارم وعده هایی که می دهند اجرایی شود. این باشگاه میلیون ها هوادار دارد که دل به موفقیت این تیم بستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1175

به "مدیرانی که در پرسپولیس اشتباه کردند باید محاکمه شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرانی که در پرسپولیس اشتباه کردند باید محاکمه شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید