شیوه نامه تنظیم بازار فولاد، درآمد فروش مان را کاهش می دهد

به گزارش آسمان تو، فولاد خوزستان (نماد بورسی فخوز) با ارسال یک اطلاعیه به سامانه کدال بورس در خصوص شیوه نامه جدید تنظیم بازار فولاد که توسط معاونت اقتصادی رئیس جمهور ابلاغ شده است، شفاف سازی کرد.

شیوه نامه تنظیم بازار فولاد، درآمد فروش مان را کاهش می دهد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از چیلان؛ فولاد خوزستان (نماد بورسی فخوز) با ارسال یک اطلاعیه به سامانه کدال بورس در خصوصشیوه نامه جدید تنظیم بازار فولاد که توسط معاونت مالی رئیس جمهور ابلاغ شده است، شفاف سازی کرد.

طبق شیوه نامه جدید تنظیم بازار فولاد، مبنای قیمت پایه عرضه فولاد در بورس کالا از 95 درصد فوب صادراتی ایران به 80 درصد قیمت فوب منطقه CIS تغییر کرده است. فخوز در اطلاعیه شفاف سازی خود نوشته است: کاهش مبنای معین قیمت پایه عرضه شمش در بورس کالای ایران از 95 درصد قیمت فوب صادراتی ایران به 80 درصد قیمت فوب منطقه CIS منجر به کاهش درآمد حاصل از فروش می گردد. فولاد خوزستان همچنین عنوان کرده است: مضافا معین نبودن نحوه عرضه سنگ آهن و اثرات آن بر قیمت مواد اولیه (کنسانتره، گندله و آهن اسفنجی)، نحوه تخصیص سهمیه به شرکت های تولیدی، شرایط عرضه در بورس کالا و تغییرات احتمالی آن در مقادیر و نرخ نسبت به توافقات فعلی فیمابین شرکت های فولادی و معدنی، بواسطه عدم ابلاغ دستورالعمل های اجرایی، امکان پیش بینی اثرات تصمیمات فوق الذکر بر عملکرد مالی شرکت و سود هر سهم در این مقطع به طور قابل اتکا و شفاف قابل اندازه گیری نمی باشد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1499

به "شیوه نامه تنظیم بازار فولاد، درآمد فروش مان را کاهش می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیوه نامه تنظیم بازار فولاد، درآمد فروش مان را کاهش می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید