رکورد ابتلای روزانه کرونا در دنیا شکسته شد

به گزارش آسمان تو، سازمان دنیای بهداشت اظهار داشت با ثبت 237 هزار و 743 مورد جدید ابتلا طی 24 ساعت گذشته در دنیا، رکورد جدیدی از منظر میزان ابتلا به کرونا ثبت شد.

رکورد ابتلای روزانه کرونا در دنیا شکسته شد

به گزارش فارس، در ادامه بحران دنیای شیوع و همه گیری کرونا، سازمان دنیای بهداشت بیان کرد رکورد قبلی شمار ابتلای روزانه به این ویروس در دنیا (230 هزار و 370 مبتلا) شکسته و به ترتیب در آمریکا، برزیل، هند و آفریقای جنوبی بیشترین ابتلای روزانه دنیا ثبت شد.

به نوشته رویترز، سازمان دنیای بهداشت بیان کرد طی 24 ساعت گذشته و تنها در روز آدینه 237 هزار و 743 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در کشورهای دنیا ثبت شده است.

به گفته این سازمان، این تعداد ابتلای روزانه، رکورد قبلی شمار مبتلایان در یک روز دنیا را که 230 هزار و 370 مبتلا بود، شکست و یک رکورد جدید ثبت نموده است.

بیشترین میزان ابتلای روزانه در دنیا، به ترتیب در کشور های آمریکا، برزیل، هند و آفریقای جنوبی ثبت شده است.

بنا بر یافته های رویترز، شمار کل مبتلایان به ویروس کرونا در دنیا در حال نزدیک شدن به 14 میلیون مبتلا است و بیش از 590 هزار نفر هم قربانی شده اند.

البته پایگاه آماری ورلداُمتر که به صورت لحظه ای و آنلاین خبر های ویروس کرونا را رصد و مخابره می نماید، آمار متفاوتی از آمار رویترز ارائه داده است.

طبق گزارش این پایگاه آماری در ساعت 10:30 به وقت تهران، شمار کل مبتلایان به کرونا در دنیا 14 میلیون و 194 هزار و 726 نفر و تعداد قربانیان 599 هزار و 423 تن است.

منبع: فرارو
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1287

به "رکورد ابتلای روزانه کرونا در دنیا شکسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکورد ابتلای روزانه کرونا در دنیا شکسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید