ملاقات محسن جوادی با اسقف اعظم ارامنه تهران

به گزارش آسمان تو، معاون امور فرهنگی و هیات همراه در آستانه سال جدید میلادی در خلیفه گری ارامنه تهران حضور یافت و سال جدید میلادی را تبریک گفت.

ملاقات محسن جوادی با اسقف اعظم ارامنه تهران

جهت دریافت خدمات اجرای نمونه طراحی روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش آسمان تو به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محسن جوادی - معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی - و علی فریدونی - مدیرکل اداره مجامع و تشکل های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی - با حضور در خلیفه گری ارامنه تهران با اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران ملاقات کردند و سال جدید را تبریک گفتند.

محسن جوادی در این ملاقات ضمن تبریک سال جدید میلادی با تاکید بر نقش ادیان در دنیا گفت: پیغام معنوی تمامی ادیان تاکید بر خودسازی است. نگاه اسلام نیز به مسیحیت توجه به الگوهای اخلاقی است. هر جایی که اخلاق و معنویت وجود داشته باشد، آرامش و صلح خواهد بود و امیدوارم با فراگیری اخلاق و معنویت، صلح و آرامش در دنیا حاکم گردد.

همچنین اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان نیز در این جلسه با تاکید بر خودسازی، بیان نمود : برای اینکه بخواهیم دنیا پیرامون خود را تغییر بدهیم ابتدا باید خود را تغییر دهیم. برگزاری مراسم سال نو میلادی نیز هر سال یادآور این مضمون است که باید به اطراف خود به صورت جدید نگاه کنیم تا تغییری در ما ایجاد گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 794

به "ملاقات محسن جوادی با اسقف اعظم ارامنه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات محسن جوادی با اسقف اعظم ارامنه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید