دژاگه: توشاک مربی بزرگی بود، خوشحالم که کی روش با تیم ملی تمدید کرد

به گزارش آسمان تو، بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز می گوید جان توشاک سرمربی پیشین این باشگاه، مربی بزرگی بوده است.

دژاگه: توشاک مربی بزرگی بود، خوشحالم که کی روش با تیم ملی تمدید کرد

به گزارش آسمان تو، اشکان دژاگه بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پس از تساوی تیمش مقابل پدیده مشهد در جمع آسمان تو اظهار کرد: بازی سختی انجام دادیم. پدیده در اوایل کار فشار زیادی روی دروازه ما ایجاد کرد و این اتفاق برای ما یک مقدار سخت بود که در بازی جا بیفتیم. در نیمه دوم شرایط یک مقدار بهتر شد و بهتر فوتبال بازی کردیم. سعی کردیم توپ را نگه داریم ولی در نیمه اول توپ زیاد لو دادیم.

وی در مورد رفتن جان توشاک از باشگاه تراکتورسازی اظهار کرد: هر مربی شکل فوتبال خاص خودش را دارد. آقای توشاک هم مربی بزرگی است و این را همه می دانند. من فقط در بازی گذشته یک مقدار از تعویض ناراضی بودم. در حال حاضر ما سعی می کنیم با آقای تقوی به هماهنگی برسیم. حال آقای تقوی هم شکل مربی گری خودش را دارد. در این بازی فشار زیادی به ما آمد ولی بچه های ما در این بازی خوب جنگیدند و کسب یک امتیاز برای ما بسیار مهم و باارزش است.

وی ادامه داد: این بازی اولین بازی ای بود که گل نخوردیم و امیدوارم که در بازی های بعدی هم بتوانیم موفق باشیم.

دژاگه در مورد بسته شدن قرارداد کارلوش کی روش با تیم ملی ایران تا جام ملت های آسیا اظهار کرد: خدا رو شکر می کنم که کی روش توانست دوباره با تیم ملی تمدید کند. او برای تیم ملی ایران بسیار زحمت کشیده است و این را تمام آدم ها به عینه دیده اند و امیدوارم که همینطور به روند خوب خود ادامه دهیم. خیلی خوشحالم برای تیم ملی و بازیکنان جوان مان که آقای کی روش با تیم ملی ادامه می دهند.

او در مورد درگیری با استوکس بازیکن تیم تراکتورسازی در دقایق آخر بازی اظهار کرد: درگیری ای پیش نیامده و فقط یک صحبت معمولی بود.

دژاگه در مورد درگیری با خلعتبری در بعضی از دقایق بازی گفت: مساله خاصی نبوده و باید در بازی جنگنده ظاهر بود تا بتوانیم به موفقیت برسیم و هیچ قصد و نیتی هم در کار نبوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 دی 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 50

به "دژاگه: توشاک مربی بزرگی بود، خوشحالم که کی روش با تیم ملی تمدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دژاگه: توشاک مربی بزرگی بود، خوشحالم که کی روش با تیم ملی تمدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید