خبرنگاران فرماندار: 77 طرح شهرستان سمنان در دهه فجر افتتاح و شروع می گردد

به گزارش آسمان تو، سمنان- خبرنگاران- فرماندار سمنان گفت: 77 طرح عمرانی و مالی این شهرستان به مناسبت دهه فجر افتتاح و کلنگ زنی می گردد.

خبرنگاران فرماندار: 77 طرح شهرستان سمنان در دهه فجر افتتاح و شروع می گردد

نادر فخری شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: پنج هزار و 70 میلیارد ریال برای افتتاح و شروع عملیات اجرایی طرح های مالی و عمرانی شهرستان سمنان در دهه فجر هزینه شده است.

وی ادامه داد: از مجموع 77 طرح آماده افتتاح و کلنگ زنی در شهرستان سمنان، 63 طرح افتتاح و عملیات اجرایی 14 طرح شروع می گردد.

فرماندار سمنان توضیح داد: از مجموع 63 طرح آماده افتتاح 49 طرح عمرانی و 14 طرح مالی است.

فرماندار سمنان گفت: برنامه های گرامیداشت دهه فجر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به منظور پیشگیری از شیوع کرونا با شکوه هر چه تمام برگزار گردد.

وی توضیح داد: تقویت امید و نشاط در جامعه، تقویت همبستگی، وحدت، صمیمیت و یکدلی رویکرد اصلی در برگزاری برنامه های دهه فجر سال جاری در شهرستان سمنان است.

وی با اشاره به کوشش بی وقفه دشمنان برای توطئه و دسیسه علیه نظام اسلامی و القای ناکارآمدی نظام به ویژه برای جوانان ایران، توضیح داد: ایام الله دهه فجر فرصت بسیار خوبی برای روشنگری، برطرف شبهات و تبیین دستاوردهای بزرگ و غیرقابل شمارش انقلاب اسلامی است.

فرماندار سمنان گفت: ملاقات با خانواده های شهدای انقلاب با موضوع بنیاد شهید، فضاسازی شهری و اداری ، اعلام برنامه ها و طرح های دستگاههای اجرایی،برگزاری مصاحبه مطبوعاتی ، برگزاری برنامه های فرهنگی به صورت مجازی از جمله برنامه های شهرستان سمنان در گرامیداشت دهه مبارک فجر است.

ورود معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در 12 بهمن سال 1357 بود و 22 بهمن همان سال انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و از 12 تا 22 بهمن ایام الله دهه فجر نام گرفته است.

بنا بر اعلام علیرضا آشناگر استاندار سمنان، 559 طرح با مجموع اعتبار هزینه و پیش بینی شده 2 هزار و 286 میلیارد تومان به برکت دهه فجر انقلاب اسلامی در این استان افتتاح یا کلنگ زنی می گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 اسفند 1399 بروزرسانی: 15 اسفند 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1639

به "خبرنگاران فرماندار: 77 طرح شهرستان سمنان در دهه فجر افتتاح و شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فرماندار: 77 طرح شهرستان سمنان در دهه فجر افتتاح و شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید