خبرنگاران استاندار تهران: برای دورکاری کارمندان منتظر موافقت وزارت کشور هستیم

به گزارش آسمان تو، تهران- خبرنگاران- استاندار تهران گفت: پیشنهادهای مختلفی به وزارت کشور فرستاده شده چون میزان تراکم جمعیت و تردد در پایتخت باید کاهش پیدا کند که در این زمینه پیشنهاد دورکاری با توجه به حضور 480 هزار کارمند ستادی و 160 هزار کارمند ملی ضروری به نظر می رسد.

خبرنگاران استاندار تهران: برای دورکاری کارمندان منتظر موافقت وزارت کشور هستیم

به گزارش خبرنگاران از استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی روز یکشنبه در جلسه استانی مقابله با کرونا با اشاره به فرایند افزایش مراجعان و بستری ها در استان تهران گفت: تعطیلات هفته های گذشته و سفرها سبب افزایش میزان شیوع بیماری کرونا در سراسر کشور و به ویژه استان تهران شده است.

وی تاکید نمود: با توجه به شرایط فعلی رعایت پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد.

محسنی بندپی همچنین با اشاره به کاهش فاصله گذاری اجتماعی در وسایل حمل و نقل عمومی گفت: میزان رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مترو به طور میانگین 35 درصد و در حوزه تاکسیرانی و اتوبوسرانی 55 درصد برآورد شده است که با این شرایط نیازمند اقدامات مناسب برای کاهش فاصله گذاری اجتماعی هستیم.

وی افزود: نظارت بر فعالیت اصناف و پاساژها باید تشدید گردد چون بعضی از آنها دستورالعمل ها و پروتکل های های بهداشتی را جدی نمی گیرند، ضمن اینکه در این زمینه تصمیم ها باید طولانی مدت در نظر گرفته گردد تا اثربخشی لازم را داشته باشد.

استاندار تهران اظهار داشت: این پیشنهادها و همچنین مواردی همچون اعمال جریمه برای مسافرت های غیرضروری را به ستاد ملی کرونا و وزارت کشور اعلام می کنیم تا بتوانیم شرایط تهران به درستی مدیریت کنیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1402

به "خبرنگاران استاندار تهران: برای دورکاری کارمندان منتظر موافقت وزارت کشور هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار تهران: برای دورکاری کارمندان منتظر موافقت وزارت کشور هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید