جریمه سنگین در انتظار استوکس ، فسخ بی دردسر برای پرسپولیس

به گزارش آسمان تو، از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که مسئولان این باشگاه بابت فسخ قرارداد مهاجم جنجالی خود هیچ دغدغه ای ندارند.

جریمه سنگین در انتظار استوکس ، فسخ بی دردسر برای پرسپولیس

رابطه مهاجم ایرلندی سرخپوشان با پرسپولیس به نظر می رسد خیلی زودتر از حد تصور به خاتمه خود رسیده است. استوکس با وجود مرخصی یک روزه و سفر به امارات هنوز به ایران باز نگشته است و این در حالی است که سرمربی سرخپوشان به شدت نسبت به این اتفاق عصبانی است و حتی به مسئولان باشگاه اعلام کرده که دیگر نیازی به این بازیکن ندارد.

نکته مهم اینجاست که این بازیکن بعد از اینکه در دو روز گذشته در تمرینات پرسپولیس غیبت کرد و به ایران بازنگشت حالا گوشی خود را خاموش کرده است و جواب هیچ کس را نمی دهد. نکته مهم اینجاست که از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که مسئولان این باشگاه بابت فسخ قرارداد مهاجم جنجالی خود هیچ دغدغه ای ندارند و حتی بابت این موضوع سود خواهند برد.

گویا در قرارداد این بازیکن بندی گنجانده شده که طبق آن استوکس در صورت بی انضباطی و فسخ قرارداد متعهد شده تا مبلغ سنگینی را به باشگاه بپردازد. به همین دلیل مسئولان باشگاه پرسپولیس منتظر بازگشت این بازیکن هستند تا در گمیته انضباطی حسابی از خجالت این بازیکن در بیایند

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 957

به "جریمه سنگین در انتظار استوکس ، فسخ بی دردسر برای پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه سنگین در انتظار استوکس ، فسخ بی دردسر برای پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید