تراکتور امان نمی دهد ، حاجی صفی، شکار جدید

به گزارش آسمان تو، تراکتورسازی از هزینه های گزاف ترسی ندارد. مالک جدید این باشگاه فقط به خرید ستاره ها فکر می نماید و در هزینه کردن امان نمی دهد، آن هم در شرایط عجیب اقتصادی در ایران.

تراکتور امان نمی دهد ، حاجی صفی، شکار جدید

به گزارش آسمان تو ، محمدرضا زنوزی، مالک جدید تراکتورسازی از هزینه های عجیب و غریب ابایی ندارد، آن هم در این اوضاع اقتصادی که کمتر کسی اینگونه بی حساب و کتاب هزینه می نماید.

مالک تراکتورسازی بعد از خریدهای چندین میلیاردی و جذب دو کاپیتان تیم ملی، حالا نقشه جدیدی کشیده. شکار جدید احسان حاجی صفی است. خبر رسیده بود که حاجی صفی با جدایی از تیم یونانی به صورت قرضی و یک ساله به سپاهان می پیوندد اما آخرین اخبار از ورود تراکتور به این ماجرا و ارائه پیشنهاد به بازیکن ملی پوش المپیاکوس حکایت دارد. گویا شب گذشته زنوزی، مالک تراکتورسازی با احسان حاجی صفی در ترکیه درباره این انتقال بزرگ جلسه ای داشته اما احسان فعلا پاسخ نهایی را به او نداده است.

باشگاه سپاهان به حاجی صفی اعلام نموده خودش رضایت باشگاه یونانی را بگیرد و سپس با قراردادی حدود آنچه قبلا با سپاهان داشت به این تیم بپیوندد، اما تراکتورسازی با پیشنهادی بالاتر به دنبال جذب حاجی صفی است.

پیش ترها حاجی صفی بارها اعلام نموده که در ایران برای هیچ تیم دیگری جز سپاهان بازی نخواهد کرد، حالا باید دید چه تصمیمی در این زمینه خواهد گرفت. او در سپاهان کاپیتان و همه کاره این تیم در زمین خواهد بود و از محبوبیت بسیار بالایی هم در میان هواداران برخوردار است، اما شاید تراکتورسازی با پیشنهاد اغوا کننده همه معادلات را بر هم بزند و این بازیکن برای دومین مرتبه پیراهن تراکتورسازی را برتن کند.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 13 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 99

به "تراکتور امان نمی دهد ، حاجی صفی، شکار جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراکتور امان نمی دهد ، حاجی صفی، شکار جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید