باید منطقی درباره کادر فنی تیم ملی تصمیم گرفت، می خواهم بازی کنم

به گزارش آسمان تو، به گزارش خبرنگاران، علیرضا جهانبخش در حاشیه مراسم تجلیل از تیم ملی فوتبال ایران پس از صعود به دور نهایی انتخابی جام جهانی قطر گفت: حقمان بود میزبان باشیم اما به ناحق آن را از ما گرفتند. ما نشان دادیم هر چقدر شرایط برای ما سخت تر گردد، قوی تر می شویم و کوشش تیم بیشتر می گردد. ما این بازی ها را وظیفه خودمان می دانستیم که حقی بر گردن ما است. می خواستیم در این شرایط سخت مالی خنده بر لب مردم ایران بنشیند.

باید منطقی درباره کادر فنی تیم ملی تصمیم گرفت، می خواهم بازی کنم

با ما همراه باشید و درباره جاذبه های چارگون بیشتر بدانید.

هافبک تیم ملی ایران ادامه داد: خدا را شکر می کنم توانستیم سربلند از این بازی ها خارج شویم. می دانستیم بازی های سختی پیش روی ما واقع شده است ولی بازی به بازی پیش رفتیم و توانستیم 4 برد کسب کنیم و به حقمان یعنی صدرنشین گروه برسیم.

وی درباره رابطه بازیکنان تیم ملی ایران با اسکوچیچ توضیح داد: کوشش بر این بود به خاطر زمان کمی که داشتیم، از تمام استعدادهای تیم استفاده گردد. به نظرم شرایط تیم با توجه به زمانی اندکی که وجود داشت خوب بود. من خودم اولین اردویم با تیم را تجربه کردم و تنها 2 هفته گذشت. کلی اتفاق در اردو افتاد و از نظر شرایط تمرینی اتفاقات زیادی در تیم افتاد. به همین دلیل باید زمان داد تا متوجه شویم به چه شکل باید شرایط تیم دنبال گردد. بچه ها فوق العاده کار کردند و همدلی خوبی در تیم وجود داشت.

جهانبخش درباره اینکه نظرتان درباره ادامه کار اسکوچیچ در رأس کادر فنی تیم ملی چیست، توضیح داد: وظیفه ما نیست و به عنوان بازیکن در این خصوص صحبت کنیم. در گذشته هم تصمیماتی گرفته شد که ما در آن نقشی نداشتیم. مهمترین وظیفه ما این است که به عنوان بازیکن نهایت کوششمان در زمین فوتبال به ثبت رسانیم. بیرون زمین بر عهده مسئولان است و آنها باید تصمیمات را اتخاذ نمایند. الان تصمیم با فدراسیون است و ما به عنوان بازیکن نقشی در آن نداریم. ما شرایط متفاوتی در این 4 بازی داشتیم و احساسات دیگر دخیل نیست. باید تصمیمات منطقی گرفته گردد.

وی در مورد آینده باشگاهی خود در برایتون انگلیس گفت: قطعا تصمیمی خواهم گرفت که به آینده ام یاری کند. من 3 هفته دیگر به انگلیس بر می گردم تا تصمیم خوبی بگیرم؛ بخصوص اینکه سال آینده ما جام جهانی داریم. سال خیلی مهمی برای ما است و تصمیمی خواهم گرفت که به فوتبالم یاری خواهد نمود. دوست دارم بیشتر بازی کنم و در این یکی دو سال شرایط طوری رقم خورد که آنطور دلم می خواست رقم نخورد.

جهانبخش درباره احتمال ترک تیم ملی ایران گفت: الان اصلا حرفه ای نیست که در این خصوص صحبت کنم. من 2 سال دیگر با برایتون قرارداد دارم و باید ببینم شرایط چگونه پیش می رود. دوست دارم بازی کنم.

او در انتها اظهار داشت: مرحله بعدی برای تیم ملی فوتبال ایران خیلی مهم خواهد بود و برای یک فوتبالیست مهم این است که بتواند بیشتر در زمین بازی کند و بتواند فرم خودش را حفظ کند. بسیاری از بازیکنان تیم ملی شرایط خیلی خوبی در باشگاهشان طی کردند و من می خواهم این شرایط را کسب کنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1861

به "باید منطقی درباره کادر فنی تیم ملی تصمیم گرفت، می خواهم بازی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید منطقی درباره کادر فنی تیم ملی تصمیم گرفت، می خواهم بازی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید