بازدید مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران از فرایند اجرای طرح محله

به گزارش آسمان تو، مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران با حضور در منطقه 7 از فرایند اجرای طرح محله ای نگهداشت شهر که این هفته در خیابان اجاره دار اجرا شد، بازدید کرد.

بازدید مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران از فرایند اجرای طرح محله

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7، نیروهای اجرای نواحی پنجگانه منطقه اقداماتی از قبیل پاکسازی انهار روباز و روبسته، شستشوی المان های شهری، حذف زوائد فیزیکی، طعمه گذاری جانوران مضر شهری، جمع آوری زباله های خشک و تر، شستشوی جداول و مخازن، حذف پاجوش و تنه جوش درختان، شستشو و پاکسازی دیوارنگارها، نقش برجسته های ترافیکی و المان های دیواری، پاکسازی کانال ها و حوضچه ها، علف کشی و کندو کوب باغچه ها، نظافت معابر و فضای سبز را در این محور اجرا کردند.

در حاشیه این بازدید عباس مافی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 7 گفت: طرح فوریتی نگهداشت شهر با هدف ارتقاء سطح خدمات رسانی شهری و افزایش رضایتمندی شهروندان در روزهای پایانی هر هفته در محلات کم برخوردار اجرا می گردد.

او یادآور شد: با توجه به دستورالعمل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران و تاکید بر نگهداشت شهر، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته به جهت نگهداری سطح محدوده، کلیه ادارات حوزه امور شهری و محیط زیست به اتفاق عوامل ناحیه اقدام به ساماندهی و خدمات رسانی محلات می کنند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 11 اسفند 1399 بروزرسانی: 11 اسفند 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1632

به "بازدید مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران از فرایند اجرای طرح محله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران از فرایند اجرای طرح محله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید