بازداشت مالک و مهندس ناظر به دنبال ریزش ساختمان در تهران نو، تحقیقات ادامه دارد

به گزارش آسمان تو، خبرنگاران : سرپرست دادسرای امور جنایی تهران با اشاره به حادثه ریزش ساختمان در تهران نو گفت: مالک و مهندس ناظر بازداشت شده اند.

بازداشت مالک و مهندس ناظر به دنبال ریزش ساختمان در تهران نو، تحقیقات ادامه دارد

جهت دریافت خدمات انواع الاچیق برای باغ با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

فریدون امیرآبادی سرپرست دادسرای امور جنایی تهران در گفت وگو با خبرنگار حوادث آسمان تو با اشاره به حادثه ریزش ساختمان در منطقه تهران نو که شب گذشته رخ داد و 3 کشته و 4 مجروح بر جا گذاشت، گفت: تا به امروز مالک و مهندس ناظر این ساختمان بازداشت شده اند.

وی با بیان اینکه تحقیقات در این زمینه ادامه دارد گفت: در ادامه تحقیقات اگر معین گردد فرد یا افراد دیگری در این زمینه دخالت داشته اند، قطعا آنها هم تحت تعقیب قضایی قرار می گیرند اما تا به امروز فقط همین افراد بازداشت شده اند.

در این حادثه که ساعت 18 دیروز در محله تهران نو، رخ داد سه نفر به نام های آرتین طاهری سه ساله، پریا زرکش 1.5 ساله و شهپر شبستری 63 ساله جان خود را از دست دادند.

پرونده این حادثه در حالی در شعبه 5 دادسرای امور جنایی تهران مورد آنالیز قرار می گیرد که جدای از سه نفری که در این حادثه فوت نموده اند، بعضی از اخبار حاکی از وخامت حال یکی از مصدومان است.

منبع: تسنیم
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 860

به "بازداشت مالک و مهندس ناظر به دنبال ریزش ساختمان در تهران نو، تحقیقات ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت مالک و مهندس ناظر به دنبال ریزش ساختمان در تهران نو، تحقیقات ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید