آپارتمان های نقلی در تهران متری چند؟

به گزارش آسمان تو، اگرچه شواهد بسیاری از حضور سفته بازان و سرمایه گذاران ملکی در بازار مسکن این روز ها وجود دارد، اما یک گروه از متقاضیان مصرفی مسکن نیز در همین بازار در حال جست و جو هستند که از فروشنده های واقعی درخواست انعطاف قیمتی متناسب با بودجه خود می نمایند.

آپارتمان های نقلی در تهران متری چند؟

جهت دریافت خدمات آلاچیق حیاط منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش دنیای اقتصاد، مقصد خرید خانه اولی ها عموما محله های مصرفی و گزینه مطلوب آن ها آپارتمان های نقلی تا 60 مترمربع و چند سال ساخت است که به اصطلاح فعالان بازار، به قیمت رسیده به شمار می آید. آن ها با این انتخاب کوشش می نمایند از هیجان قیمتی که عموما حول فایل های نوساز وجود دارد، در امان بمانند. از آنجا که متقاضی خرید این آپارتمان ها عموما با محدودیت بودجه روبه روست، مذاکره برای تخفیف در این معاملات رواج زیادی دارد.

بعضی از واسطه های ملکی می گویند فروشنده های واقعی در صورتی که بودجه متقاضیان خرید املاک نقلی نقد باشد حاضر به انعطاف قیمتی هستند. از قضا این طور به نظر می رسد که تعداد فروشنده های واقعی در بازار آپارتمان های نقلی به مراتب بیشتر از بازار آپارتمان های میان و عظیم متراژ است و در شرایط خاص این روز های بازار مسکن، این موضوع می تواند به نفع خانه اولی ها و خریداران مصرفی تلقی گردد.

از آنجا که قیمت گذاری های عادلانه بر فایل های فروشی نقلی پرتعدادتر از دیگر گروه های متراژی است می توان این طور برآورد کرد که قصد فروش مالکان این املاک به مراتب جدی تر است.

در جدول زیر تعدادی از تازه ترین آپارتمان های نقلی فروشی گردآوری شده که در خصوص بعضی از آن ها قیمت، توافقی اعلام شده و فروشنده ها در تماس یا بازدید از سوی خریداران قیمت پیشنهادی خود را اعلام می نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 18 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1103

به "آپارتمان های نقلی در تهران متری چند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپارتمان های نقلی در تهران متری چند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید